Apie laimingą bosą svajoja kiekvienas darbuotojas. Gera viršininko nuotaika gali būti naudinga darbuotojams, kadangi galima tikėtis atlyginimo pakėlimo, prašyti laisvadienių. Gerus santykius turėti su viršininku svarbu, jog būtų galima dirbti ir negalvoti apie tai, jog viršininkams bus nepatenkintas ir reikš pretenzijas. Svarbu turėkite gerus santykius, jog nereikėtų pyktis su viršininku. Gerus santykius su viršininku palaikyti nesudėtinga, tačiau svarbu pasveikinti jį su boso diena. Kokią dovaną įteikti? Boso diena kartą per metus, todėl galima pasistengti ir įdomiai nustebinti viršininką. Galima dovanoti šiuos dalykus:

  • Esate didelis kolektyvas? Tuomet turbūt nekainuos brangiai nupirkti viršininkui poilsinę kelionę į sanatoriją ar viešbutį. Darbuotojai dirba sunkiai, tačiau viršininkai dirba dar sunkiau. Palepinkite viršininką ir džiaukitės gera viršininko nuotaika.
  • Norite, jog viršininkas būtų laimingas? Tuomet pagalvokite, kas galėtų jį pradžiuginti. Viršininkai turi skirtingus pomėgius, todėl kartais dovaną išrinkti sudėtinga. Pagalvokite, kas viršininkui patiktų ir padovanokite jam dovaną. Dovaną išrinkti gali būti nelengva, todėl pasidomėkite, kas patinka viršininkui. Galbūt jam patinka sportuoti, žaisti kompiuterinius dalykus.
  • Viršininkams mėgsta iškylauti? Tuomet po darbo surenkite iškyla ir atsipalaiduokite kartu.
  • Daug darbo atliekantys viršininkai pavargsta, todėl galima užsakyti masažus ar kitus dalykus, kurie padės viršininkui atsipalaiduoti.
  • Galbūt norite, jog viršininkas atsipalaiduotų kitais būdais? Butelis viskio pradžiugins viršininką ir leis jam atsipalaiduoti.
  • Svarbu turėti reikiamus dalykus užrašinėje. Užrašų knygutė praverčia viršininkams, nes gali užrašyti reikalingus dalykus.
  • Gėles mėgsta ne tik moterys, bet ir vyrai. O galbūt viršininkė moteris? Gėlės graži dovana. Padovanokite viršininkui gėlių ir pradžiuginkite.
  • Kur viršininkas kabina raktus? Kur sudeda? Raktų pakabutis praverčia. Pirkite raktų pakabutį ir leiskite viršininkui tvarkingai sudėti raktus.
  • Dovanas galima dovanoti ir čekiais. Čekis gali būti į drabužių parduotuvę ar kur nors kitur. Dovana praktiška. Pirkti galima už pigesnę sumą. O galbūt kolektyvas nori įteikti brangų čekį? Pirkite brangiau ir galbūt viršininkas atsidėkos.

Smagu gauti dovanų, o kartais dar smagiau dovanoti. Nustebinkite viršininką ir pradžiuginkite jį. Dovanos nebrangios. Pirkti galima už pigesnę sumą ir sutaupyti. Nustebinti galima už pigią sumą. Pirkite viršininkui gražią dovaną ir mokėkite pigiai. Gal norite pirkti brangiai? Brangesnę dovaną pirkti apsimoka, kadangi galima rinktis iš daugiau prekių. Kas patiktų viršininkui ir kokios dovanos jam reikia? Nelengva išsirinkti dovaną, todėl reikia stengtis.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here