Kada palanku kirpti plaukus?

Author:

Plaukų kirpimas daugeliui sukelia nemažai streso. Kai kuriems kirpti plaukus nebaisu, nes jie tai darę daug kartų, kitiems baugu, jog šukuosena neatrodys gražiai ir reikės būti nepatenkintu šukuosena. Šukuosenos puošia. Kartais šukuosena pakeičia žmogaus bruožus ir leidžia jaustis gražiam, tačiau būna atvirkščiai, jeigu šukuosena parinkta ne pagal žmogaus veido formą. Kokią šukuoseną rinktis? Kada kirpti arba dažyti plaukus? Šiuos klausimus dažnai klientai užduoda kirpėjoms. Kirpti plaukus reikia tuomet, kai jaučiamas poreikis. Kartais kirpėja gali patarti, kada kirpti plaukus. Plaukai ne itin spindintys? Galbūt tuomet reikia pakeisti šukuoseną? Kokią šukuoseną rinktis? Patarimai, kurie padės išsirinkti šukuoseną:

  • Turite aukštą kaktą? Gera žinia ta, jog galite ją paslėpti. Kirpčiukai gražu. Gali būti, jog kirpčiukai papuoš, kadangi kakta atrodys ne tokia aukšta. Kai kuriems patinka aukštos kaktos. Manote, jog tai privalumas? Tuomet nesirinkite kirpčiukų. Turite kaktą, kuri nedidelė? Galbūt kompleksuojate dėl to? Kirpčiukai gali padėti, kadangi jie uždengia kaktą.
  • Turite nedidelį apvalų veidą? Tuomet ilgi plaukai gražiai atrodys. Plaukai padeda keisti veido formą. Gražiausiomis veido formomis pripažintas ovalas ir širdelės forma. Skonio reikalas. Kai kuriems nepatinka tokia veido forma ir jiems patinka nedidelis apvalus veidas. Galbūt nenorite ilgų plaukų, nes jie plonintų veidą ir padarytų jį ilgesniu? Tuomet nesirinkite ilgų plaukų ir džiaukitės gražia veido forma.
  • Turite ilgą veidą? Moterys gali dėl to jaustis ne tokios gražios. Ovalus veidas gražus, tačiau ką daryti, jei ovalas plonas ir ilgas? Ar tai gražu? Kai kuriems gali atrodyti, jog tokia veido forma gražiausia, kiti gali kompleksuoti dėl tokio veido. Ką daryti? Ovalus veidas geras tuo, jog jam gražiai atrodo daugelis šukuosenų. Ką manote apie garbanotus plaukus? Jie gali suteikti įspūdį, jog veidas storesnis ir ne toks ilgas. Garbanoti plaukai puošia moteris.
  • Kvadratinis veidas gali priversti jaustis moterį ne itin moteriška. Tokia veido forma gali būti ne itin moteriška, tačiau nereikia nuvertinti. Kvadratinė forma išskirtinė, todėl puošia bet kurį. Manote, jog tai nepatrauklu? Nemažai moterų modelių turi kvadratinį veidą ir sulaukia daug dėmesio dėl to. Kvadratinis veidas atrodo unikaliai, todėl nereikia jo slėpti su šukuosena.

Šukuosena keičia veido formą, todėl rinktis reikia atidžiai. Graži šukuosena suteikia žavesio ir leidžia jaustis gražiau, todėl reikia pagalvoti, kuri šukuosena atrodys gražiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *