Kodėl vėluoja mėnesinės?

Author:

Nedidelė dalis moterų nepatiria mėnesinių ir nežino, ką reiškia kiekvieną mėnesį susidurti su tuo. Kai kurioms moterims mėnesinės neskausmingas procesas, kitoms tai ne tik skausminga, bet ir brangu, kadangi mėnesinės gausios. Paketai, tamponai brangūs, todėl gausios mėnesinės nepigios. Moterims dažnai nepatogu tai, jog mėnesinės skausmingos, dar nepatogiau tai, jog jos vėluoja. Ar dažnai mėnesinės vėluoja? Tai priklauso nuo moters organizmo. Kai kurios moterys nesusiduria su mėnesinių vėlavimu, tačiau jų tai nedžiugina, nes mėnesinės kartais pasirodo anksčiau. Turbūt geriau vėliau negu anksčiau? Nors priklauso nuo situacijos. Geriausia, kai mėnesinės yra reguliarios, nes tuomet galima žinoti, kada rinktis keliones. Mėnesinės nemalonus dalykas, tačiau nereikia to sureikšminti. Vėluoja mėnesinės? Pagalvokite, dėl ko jos vėluoja ir raskite būdą, kuris padės to išvengti. Mėnesinių vėlavimo priežastys gali būti skirtingos. Pagrindinės priežastys:

  • Vėluoja mėnesinės kiekvieną mėnesį? Tuomet gali būti, jog neteisingai skaičiuojate dienas. Mėnesinės būna kartą per mėnesį. Kai kurioms gali pasirodyti, jog tai reiškia, kad mėnesinės būna kas 30 dienų. Manote, jog kiekvieną mėnesį mėnesinės turi prasidėti tą pačią dieną? Tikrai ne. Mėnesinių pradžia gali būti skirtinga, nes moterims mėnesinės atsiranda skirtingai. Mėnesinės gali vykti kas 28 dienas ir trukti 7 dienas, vykti kas 26 dienas ir trukti 7 dienas, galbūt 6 dienas, kai kurioms mėnesinės vyksta kas 30 dienų, vyksta kas 32 dienas ir panašiai. Suprantate? Mėnesinės skiriasi dienų skaičiumi, todėl nereikia jaustis blogai, kai jos vėluoja. Galbūt tiesiog reikia perskaičiuoti dienas ir nuspręsti, ar jos tikrai vėluoja, o gal jos reguliarios.
  • Kartais mėnesinės vėluoja dėl priežasties. Gali būti, jog vėluoja dėl vaistų ir panašiai. Mėnesinės vėluoja skirtingai, todėl reikia atkreipti dėmesį. Galbūt norite, kad mėnesinės vėluotų? Tokiu atveju kitą kartą darysite tai, ką darėte, po ko mėnesinės vėlavo. Reikia atsižvelgti, jog mėnesinių vėlavimas kartais naudingas. Pavyzdžiui, atostogų metu ar panašiai.

Moterims reikia susidurti su mėnesinėmis kiekvieną mėnesį, todėl dažniausiai jos žino, kokių skausmų tikėtis, kada mėnesinės daugmaž atsiras. Skausmai gali būti skausmingi, todėl dažnai naudinga rinktis vaistus arba arbatas. Patiriate skausmus? Atkreipkite dėmesį ar juos galite iškęsti. Galbūt reikalinga gydytojų pagalba, jog skausmai nebūtų skausmingi. Šiuolaikinė medicina gali padėti, jog mėnesinės būtų reguliarios. Skausmą sumažinti galima, todėl svarbu kreiptis į gydytoją. Svarbu rūpintis sveikata, jaustis gerai ir maloniai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *