Kaip prisijungti prie savo Facebook?

Author:

Kaip keliais paprastais žingsniais prisijungti prie “Facebook

Atrodo, kad šiandien visi naudojasi socialine žiniasklaida. Galbūt jau turite “Facebook” profilį, bet ar žinote, kaip keliais paprastais žingsniais prisijungti prie “Facebook”? Jei dar nesate prisijungę prie “Facebook”, vadinasi, praleidote progą. Šis internetinis socialinis tinklas šiandien tapo viena populiariausių svetainių pasaulyje. Kaip prisijungti prie savo Facebook? Kiekvieną mėnesį jame lankosi daugiau kaip 2 mlrd. aktyvių naudotojų, todėl nenuostabu, kodėl tiek daug žmonių. Tačiau ką daryti, jei nežinote, kaip prisijungti? O gal pamiršote slaptažodį ir jums reikia pagalbos? Laimei, mes esame čia, kad padėtume. Pateikiame penkis paprastus žingsnius, kurie parodys, kaip prisijungti prie “Facebook” per kelias trumpas minutes.

Sukurti naują paskyrą

Pirmasis žingsnis prisijungiant prie “Facebook” yra naujos paskyros sukūrimas. Kaip jau tikriausiai žinote, šis tinklas nepriklauso nė vienai bendrovei ir nėra jos kontroliuojamas. Tai decentralizuotas naudotojų, o ne korporacijos tinklas. Tai reiškia, kad nėra vienos įmonės, kuri galėtų paprašyti jūsų prisijungti arba paimti jūsų duomenis. Vien dėl to jis yra labai saugus. Prieš susikurdami paskyrą, turėsite nustatyti naują el. pašto adresą. Jei jau turite el. pašto adresą, galite jį naudoti. Jei ne, galite susikurti naują. Jei naudojate “Gmail” adresą, kitą žingsnį galite praleisti. Jei ne, susikurkite naują el. pašto adresą ir išsiųskite sau el. laišką, kad gautumėte patvirtinimo nuorodą.

Prisijunkite naudodami savo el. pašto adresą

Kitas žingsnis – prisijungti savo el. pašto adresu. Dabar nesijaudinkite, jei pamiršote slaptažodį. Jį lengva iš naujo nustatyti arba atkurti senąjį. Prisijungdami prie “Facebook”, naudokite el. pašto adresą, kurį naudojote savo paskyrai sukurti. Jei naudojatės “Gmail”, jis turėtų būti užpildytas automatiškai. Jei taip nėra, tiesiog įveskite el. pašto adresą ir slaptažodį, kai būsite paraginti. Jei naudojate kitą el. pašto adresą, tiesiog įveskite savo prisijungimo duomenis. Prisijungę būsite nukreipti į savo “Facebook” pagrindinį puslapį. Iš čia galite pradėti naudotis tinklu keliais skirtingais būdais.

Kaip prisijungti prie savo Facebook?

Pakeiskite slaptažodį

Naudodamiesi “Facebook” pastebėsite, kad jūsų nustatymai ir privatumo nuostatos skiriasi nuo kitų tinklų. Taip yra todėl, kad “Facebook” iš tikrųjų priklauso “Instagram”, “WhatsApp” ir “Messenger”. Visos trys šios paslaugos turi savo privatumo ir saugumo nustatymus, į kuriuos turite atkreipti dėmesį. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pakeisti slaptažodį. Dabartinis slaptažodis yra susietas su jūsų paskyra. Kaip prisijungti prie savo Facebook? Todėl kiekvienas, kuris bandys prisijungti naudodamasis šia informacija, bus automatiškai prisijungęs. Deja, jei kas nors sužinos jūsų slaptažodį, galės prisijungti prie jūsų paskyros. Štai kodėl turite jį nedelsdami pakeisti. Paskyros nustatymų puslapyje “Facebook” galite pakeisti slaptažodį. Tiesiog spustelėkite skiltį “Saugumas” ir tada “Keisti slaptažodį”. Spustelėjus “Keisti slaptažodį”, pasirodys iškylantysis langas, kuriame bus klausiama, ar tikrai norite pakeisti slaptažodį. Pasirinkę “Taip” patvirtinate, kad norite pakeisti slaptažodį.

Pasitraukti

Yra keli skirtingi būdai išeiti iš “Facebook”, tačiau greičiausias ir paprasčiausias būdas – naudoti mygtuką “Atsijungti”, esantį ekrano apačioje dešinėje. Jei naudojate kompiuterį, tiesiog spustelėkite šį mygtuką. Jei naudojate mobilųjį įrenginį, braukite į dešinę ir pasirinkite parinktį “Atsijungti”. Jei naudojate prietaisą su jutikliniu ekranu, taip pat galite paspausti “X” viršutiniame dešiniajame kampe ir greitai atsijungti.

Atkurti paskutinę sesiją

Naudodamiesi “Facebook” taip pat galite prisijungti prie savo paskyros iš paskyros nustatymų puslapio. Jei turite prieigą prie savo paskyros iš ankstesnės sesijos, galite ja pasinaudoti. Svarbu pažymėti, kad vienintelis būdas pasiekti paskyrą iš ankstesnės sesijos – naudoti el. pašto adresą ir slaptažodį. Norėdami prisijungti iš ankstesnės sesijos, paskyros nustatymų puslapyje turėsite spustelėti mygtuką “Atkurti iš paskutinės sesijos”. Spustelėjus šį mygtuką, pasirodys iškylantysis langas, kuriame bus prašoma įvesti slaptažodį. Įvedę slaptažodį, galėsite prisijungti prie ankstesnės “Facebook” sesijos.

Socialinis tinklas “Facebook” tapo svarbia daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Jis naudingas palaikant ryšius su senais draugais, užmezgant naujas pažintis, palaikant ryšius su šeima ir aplinkiniu pasauliu. Neabejotina, kad ji padėjo pakeisti žmonių bendravimo ir ryšių palaikymo būdą. Kaip prisijungti prie savo Facebook? Dabar, kai žinote, kaip prisijungti prie “Facebook”, galėsite pasinaudoti visais buvimo šiame populiariame tinkle privalumais. Nepamirškite, kad visada galite vėl apsilankyti šiame puslapyje ir sužinoti daugiau patarimų ir gudrybių arba sužinoti, kaip geriausiai naudotis “Facebook”. Be to, “Facebook” siūlo priemones, padedančias valdyti “Facebook” paskyrą, įskaitant nepageidaujamų žmonių ir puslapių blokavimą. Jei turite daugiau klausimų apie tai, kaip prisijungti prie “Facebook”, nedvejodami užduokite juos toliau esančiame komentarų skyriuje.

2 thoughts on “Kaip prisijungti prie savo Facebook?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *