Minkšto mišinio žieminės padangos

Author:

Kaip įsigyti minkšto mišinio žieminę padangą: Kaip pasirinkti padangą: vadovas, padėsiantis teisingai pasirinkti

Minkštieji mišiniai naudojami jau kurį laiką, tačiau tik neseniai tapo prieinamesni. Geriausios minkšto mišinio žieminės padangos puikiai tinka važiuoti sniegu ir ledu, nes dėl savaime išsivalančių savybių jos pasižymi geresniu sukibimu ir stabilumu. Minkšto mišinio žieminės padangos. Dėl to jos ypač naudingos važiuojant keliais, kuriuose žiemos mėnesiais būna daug sniego ar ledo. Dėl jų tvirtumo taip pat lengviau važiuoti dideliu greičiu, todėl galite išlaikyti normalų tempą nesijaudindami, kad gali tekti slysti nevaldomai. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip pasirinkti tinkamą minkšto mišinio žieminę padangą, kaip ji veikia ir kuo skiriasi nuo kitų tipų žieminių padangų.

Kas yra minkšto mišinio žieminė padanga?

Minkštos žieminės padangos gaminamos iš gumos mišinio. Jas sudaro apie 35 % gumos ir 65 % priedų, todėl jos yra minkštesnės nei kitos žieminės padangos. Minkštas mišinys naudojamas todėl, kad juo lengviau valyti kelio dangą. Guma yra elastingesnė, tačiau ji lengvai reaguoja į nešvarią kelio dangą ir valosi pati sugerdama vandenį ir smėlį. Be to, guma sugeria didžiąją dalį kelio dangos smūgių, todėl sumažėja rizika, kad padanga bus pažeista.

Kaip veikia minkštas mišinys

Minkštoje žieminėje padangoje esanti guma suskyla į mažesnius gabalėlius, kai susiduria su vandeniu, smėliu ar kitais teršalais. Padangos guma taip pat sudaryta iš priedų, kurie reaguoja su šiais teršalais ir sudaro nuosėdas, kurios išteka iš padangos. Šis procesas vadinamas savaiminiu valymu. Savaiminis valymas reiškia, kad važiuojant slidžia danga vanduo ir gatvės šiukšlės įtraukiamos į gumą, todėl ja lengviau važiuoti. Minkštos žieminės padangos guma taip pat suformuoja plėvelę, kuri veikia kaip barjeras tarp išorinio pasaulio ir padangos, todėl ją sunkiau pažeisti aštriais daiktais arba hidroplanavimu.

Minkšto mišinio žieminės padangos
Minkšto mišinio žieminės padangos

Kaip pasirinkti tinkamą minkšto mišinio žieminę padangą

Geriausias būdas pasirinkti tinkamą minkšto mišinio žieminę padangą – pasiskaityti apie įvairias gumos mišinių savybes ir jų poveikį automobilio eksploatacinėms savybėms. Minkštųjų žieminių padangų gumos mišiniai yra panašūs į tuos, kurie naudojami vasarinėse padangose, tačiau jie sukurti žiemos sąlygoms. Svarbiausias veiksnys renkantis tinkamą minkštąjį mišinį yra šalčio temperatūra, kurioje važiuojate. Minkšto mišinio žieminės padangos. Jei temperatūra yra 5 °C arba žemesnė, jūsų padangos greičiausiai bus minkštos žieminės padangos. Taip pat svarbu patikrinti svarstomų padangų saugos savybes.

Kokios padangos tinka važiuoti sniegu ir ledu?

Kaip matėme, minkšti žieminiai gumos mišiniai sukurti taip, kad būtų patvarūs, savaime išsivalantys ir atsparūs pažeidimams. Dėl to jos idealiai tinka važiuoti sniegu ir ledu, nes gali atlaikyti kitų transporto priemonių smūgius ir hidroplanavimo riziką ant šlapių ir apledėjusių kelių. Minkštose žieminėse padangose naudojamas gumos mišinys pasižymi didesniu atsparumu hidroplanavimui nei kiti gumos mišiniai. Kita vertus, minkštosios žieminės padangos nėra tokios jautrios kaip kitų tipų padangos ir greičiau praranda slėgį esant žemai temperatūrai. Todėl važiuojant sniegu ir ledu svarbu užtikrinti gerą sukibimą su keliu, ypač naudojant automobilio stabdymo sistemą.

Padangų slėgis ir greičio apribojimai

Minkštos žieminės padangos dažniau praranda slėgį nei kitų tipų žieminės padangos, ypač esant žemai temperatūrai. Kuo žemesnė temperatūra, tuo didesnė rizika prarasti slėgį. Rekomenduojama padangų eksploatavimo temperatūra yra nuo -20 °C iki 0 °C. Jei temperatūra nukrenta žemiau šios ribos, turėtumėte sumažinti greitį ir vengti staigių sustojimų, nes padangose gali sumažėti slėgis.

Padangų protektoriaus konstrukcijos ypatybės

Žieminių padangų protektoriaus konstrukcijos ypatybės, pavyzdžiui, protektoriaus raštas ir rašto kietumas, yra svarbios. Protektoriaus raštas, arba griovelių raštas, sukurtas taip, kad prie padangos gumos priliptų vanduo ir gatvės šiukšlės. Protektoriaus rašto kietumas skirtas tam, kad padanga būtų atspari aštrių daiktų pažeidimams arba užtikrintų stabilų protektoriaus paviršių, kuriuo galima važiuoti. Žieminių padangų su minkštu mišiniu raštas gali būti radialinis arba lamelinis. Radialinis raštas yra statesnis nei lamelinis ir skirtas vandeniui išsklaidyti.

Minkštų mišinių saugos ypatybės

Žieminės padangos sukurtos taip, kad užtikrintų optimalią trauką, sukibimą ir valdymą įvairiomis kelio dangomis. Naujos kartos žieminių padangų protektoriaus raštas padengtas papildomu gumos sluoksniu, kad būtų užtikrintas didesnis atsparumas smūgiams. Minkšto mišinio žieminės padangos. Dėl to padanga tampa tvirtesnė ir veiksmingesnė, nes leidžia išvengti rizikos, kad važiuojant sniegu ir ledu padanga gali slysti ir tapti nevaldoma. Žieminių padangų protektoriaus raštas taip pat padengtas papildomu gumos sluoksniu, todėl jį sunku perpjauti peiliais ar kitais aštriais daiktais.

Pirkėjo vadovas

Rinkdamiesi tinkamas žiemines padangas, turėtumėte atsižvelgti į šiuos veiksnius: Įsitikinkite, kad renkatės tinkamo dydžio. Taip pat turėtumėte patikrinti padangų slėgį ir įsitikinti, kad jūsų transporto priemonė turi žiemines padangas. Užsirašykite transporto priemonės registracijos numerį ir informuokite valdžios institucijas, jei žiemos mėnesiais automobilį statote gatvėje. Minkšto mišinio žieminės padangos. Minkšti mišiniai yra naujesnis žieminių padangų tipas, todėl yra mažiau modelių, iš kurių galima rinktis. Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad minkštieji žieminiai mišiniai yra mažiau atsparūs ir yra didesnė tikimybė, kad per atšiaurias žiemas bus pažeisti. Jei gyvenate šaltame regione, kur žiemos gali būti atšiaurios, galite apsvarstyti galimybę naudoti minkštą mišinį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *