Padangos 205 60 r16 žieminės

Author:

Kokias žiemines padangas geriausia pirkti?

Kai temperatūra nukris, apie tai sužinosite. Ore tvyranti vėsa ir tas įkyrus šaltukas reikš tik vieną dalyką – laikas susisupti, susikrauti daiktus ir leistis į šlaitus. Tačiau kokias žiemines padangas geriausia įsigyti? Padangos 205 60 r16 žieminės. Atsakymas nėra toks paprastas, kaip jums atrodo. Prieš įsigydami kitą žieminių padangų komplektą, turite atsižvelgti į daugybę veiksnių.

Ką reikia žinoti prieš perkant žiemines padangas?

Jei perkate žiemines padangas, pataikėte į tinkamą vietą. Prieš vykstant pas artimiausią tiekėją, svarbu daugiau sužinoti apie žiemines padangas. Žinodami, ką gaunate už savo pinigus, galėsite pirkti kur kas sąmoningiau ir maloniau. Taigi, apžvelkime, ką rasite toliau.

3 pagrindiniai žieminių padangų tipai

– Viso sezono padangos – Viso sezono padangos gali gerai susidoroti su vasaros sąlygomis, tačiau sunkiai susidoros su žiemos temperatūra. Padangos 205 60 r16 žieminės. Vasarinės – vasarinės padangos skirtos šiltam orui ir gali būti naudojamos esant dideliam šalčiui. – Sniego/AWS (All-Weather) – sniego ir visų oro sąlygų padangos skirtos atšiaurioms žiemos sąlygoms.

Padangos 205 60 r16 žieminės
Padangos 205 60 r16 žieminės

Kaip padangos sukimba su ledu ir sniegu?

Kiekviena žieminė padanga pasižymi unikaliu sukibimo su danga gebėjimu. Padangos paviršiaus protektoriaus raštas atlieka svarbų vaidmenį sukibimui atšiauriomis sąlygomis. Žieminių padangų protektoriaus gumos mišinys sukurtas taip, kad atlaikytų su šiuo metų laiku susijusią žemą temperatūrą. Kartu su gumos atsparumu šalčiui, esant minusinei temperatūrai, ji taip pat tampa lankstesnė, todėl lengviau sukimba su ledu ir sniegu. Be to, tokiomis sąlygomis gumos mišinys taip pat keičia spalvą ir struktūrą. Pavyzdžiui, kai ant gumos mišinio patenka ledo, tarp ledo ir gumos susidaro įsiurbimas, todėl važiuojant slidžiu paviršiumi padangai tampa daug sunkiau sukibti. Tai viena iš priežasčių, kodėl vairuotojai, važiuodami apledėjusiais keliais, gali dažniau girdėti padangų girgždėjimą ir stabdžių cypimą.

Kaip veikia vasarinės padangos?

Vasarinės padangos sukurtos taip, kad veiktų su vasariniais gumos mišiniais. Tai reiškia, kad vasarinėse padangose naudojamas gumos mišinys nėra pritaikytas žemoms temperatūroms (žemoje temperatūroje jis netampa lankstesnis). Padangos 205 60 r16 žieminės. Todėl vasarinės padangos yra mažiau patvarios nei žieminės, nes žiemą sukibimas su kelio danga yra nepakankamas. Kadangi vasarinių padangų gumos mišinys skirtas aukštesnei temperatūrai, žiemines padangas galima naudoti vasarą, nes žemesnėje temperatūroje jos tampa lankstesnės. Kad tai kompensuotų, vasarinių padangų gumos mišiniai yra minkštesni ir elastingesni. Dėl to važiuojant lyjant lietui jos labiau priglunda prie kelio.

Ir kokį tipą turėtumėte pasirinkti?

Prieš pradedant gilintis į geriausių žieminių padangų jūsų automobiliui smulkmenas, verta žengti žingsnį atgal ir apsvarstyti skirtingus žieminių padangų tipus. – Viso sezono padangos – Viso sezono padangos gali gerai susidoroti su vasaros sąlygomis, tačiau sunkiai susidoros su žiemos temperatūra. – Vasarinės – vasarinės padangos skirtos šiltam orui ir gali būti naudojamos esant dideliam šalčiui. – Sniego/AWS (All-Weather) – sniego ir visų oro sąlygų padangos skirtos atšiaurioms žiemos sąlygoms. – Sniego/AWS (visų oro sąlygų) – visų oro sąlygų padangos skirtos dirbti esant įvairesnei temperatūrai nei kitų tipų žieminės padangos. – Viso oro padangos – Viso oro padangos yra vienintelis tipas, kurį galima naudoti su vasarinėmis padangomis.

Padangos 205 60 r16 žieminės

Kai temperatūra nukris, žinosite. Ore tvyranti vėsa ir įkyrus šaltis reikš tik viena – laikas susisupti, susikrauti lagaminus ir leistis į slidinėjimo trasas. Tačiau kokios žieminės padangos yra geriausios? Padangos 205 60 r16 žieminės. Atsakymas nėra toks paprastas, kaip jums atrodo. Prieš įsigydami kitą žieminių padangų komplektą, turite atsižvelgti į daugybę veiksnių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *