Kodėl išnyko baltų gentys?

Author:

Prieš daugelį metų egzistavo nemažai genčių. Šiuo metu jų liko tikrai labai nedaug. Kodėl? Tai paaiškinti galima skirtingai. Gentys išnyko dėl skirtingų priežasčių. Kiekviena gentis turi istoriją. Baltų gentys išnyko dėl daugelio priežasčių. Turbūt tai, jog gentys išnyko daugelio nestebina. Juk prieš daugelį metų egzistavusios gentys retai kada išsilaiko kelis šimtus metų ar daugiau. Ką jau kalbėti apie tai, jog šiomis dienomis būtų sudėtinga įsivaizduoti žmones, gyvenančius gentimis.

Ar istoriniai faktai pagrįsti?

Istoriniai faktai neretai yra tikrinami daugybę kartų, kol galima įsitikinti, ar jie nepadirbti. Svarbu žinoti ne tik tai, ar istoriniai faktai nepadirbti, bet ir kitus dalykus. Kai kurie faktai teikia labai nedaug papildomos informacijos. Istoriniai faktai ne visuomet pagrįsti. Pavyzdžiui, tam tikros datos yra tik apytikslės, kadangi labai sudėtinga nustatyti tikslią datą. Juk nereikia tuo stebėtis, kadangi sudėtinga pasidomėti, kad būtų galima rasti tai, kas aktualu. Istoriniai faktai neretai gali sukelti nemažai diskusijų. Kartais pasitaiko, jog istoriniai faktai yra pagrįsti, tačiau vis tiek lengvai nuginčijami.

Ką reikia kaltinti dėl baltų genties išnykimo?

Nereikia stebėtis, jog gentys po kurio laiko išsiskirsto. Tuo labiau, jog šiomis dienomis būtų tikrai sudėtinga įsivaizduoti gentis kartu. Visgi, ką reikėtų kaltinti dėl to? Turbūt būtų kiek neracionalu kaltinti kokią nors šalį. Tuo metu buvo įprasti užimtiu naujas žemes, todėl nereikia stebėtis tuo, jog baltų gentis šiuo metu egzistuoja tik šaltiniuose.

Ar baltų gentis tikrai egzistavo?

Neretai pasitaiko, jog tam tikrai dalykai yra tik mitas. Juk taip sudėtinga įrodyti tam tikrus dalykus. Visgi, baltų genties egzistavimu abejoti nereikėtų. Nemažai istorinių šaltinių įrodo, jog jie tikrai egzistavo. Baltų gentis tikrai gerai žinoma istorijoje. Ne tik dėl nuveiktų dalykų, bet ir dėl kitų priežasčių. Kartais užtenka paskaityti vos kelis istorinius šaltinius, jog būtų galima įsitikinti, ar nurodyti dalykai tikrai egzistavo. Užtenka neretai tik šiek tiek pasidomėti, jog būtų galima ne tik įrodyti, bet ir panorėti sužinoti daugiau. Kartais reikia skirti tam laiko visai nedaug. Užtenka vos keletos valandų paieškų, jog būtų galima rasti reikiamą informaciją. Neretai genčių egzistavimas gali ne tik sudominti, bet ir leisti sužinoti daugiau apie istoriją. Naudinga pasidomėti ir sužinoti daugiau. Kartais svarbu pasidomėti, jog būtų galima pažinti įdomius dalykus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *