Kaip prisiversti sapnuoti?

Author:

Kaip priversti save svajoti: 10 patarimų, kaip pagerinti savo svajones

Ar kada nors susimąstėte, kodėl dauguma suaugusiųjų vakarus praleidžia žiūrėdami televizorių, užuot skaitę? Kodėl taip mažai žmonių aktyviai užsiima hobiais ir pomėgiais už darbo ribų? Ir kodėl atrodo, kad tiek daug žmonių susitaiko su kasdienėmis suaugusiųjų gyvenimo užduotimis? Atsakymų į šiuos klausimus yra daugybė, tačiau dažniausiai jų priežastis yra vienas bendras veiksnys: Mums nepatinka daryti tai, kas kitiems atrodo įdomu. Kaip prisiversti sapnuoti? Dauguma suaugusiųjų nepraleidžia daug laiko galvodami apie tai, kas mus jaudina, ką norėtume daryti kasdien arba kaip galėtume padaryti savo kasdienį gyvenimą malonesnį. Taip yra todėl, kad daugumai žmonių yra tam tikros veiklos, kurios sąmoningu lygmeniu nėra malonios. Šios veiklos yra tokios neįdomios, kad jos atrodo kaip darbas, o ne kaip malonumas. Jos beveik primena bausmę už tai, kad gyvename. Ir tai yra dar viena priežastis, kodėl tiek nedaug suaugusiųjų deda pastangas, kad užsiimtų dalykais, kurie jiems kelia aistrą – kol nesupranta, kad tai gali padaryti juos laimingesnius nei bet kas kitas jų gyvenime. Gera žinia ta, kad nustatę priežastis, dėl kurių dauguma žmonių atsisako mėgstamos veiklos, galite iš naujo išmokyti save paversti tą veiklą vėl malonia, o ne prievole. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Įpraskite mokytis naujų dalykų

Daugelis žmonių mano, kad prieš užsiimdami mėgstama veikla jie turi būti “geros formos”. Dažnai tai netiesa, ypač jei turite aistrą kažkam, pavyzdžiui, sportui ar menui. Tačiau mokymasis naujų dalykų yra vienas svarbiausių laimingo ir sėkmingo žmogaus bruožų. Tai gali būti bet kas – nuo naujų įgūdžių, pavyzdžiui, muzikos instrumento, iki kalbos kursų ar kelionės į kitą šalį. Kaip prisiversti sapnuoti? Kuo daugiau užsiimsite skirtinga ir sudėtinga veikla, tuo laimingesni būsite, nes niekada nenuobodžiausite. Mokydamiesi ko nors naujo visada būsite laimingesni, nes tai leis pažvelgti į pasaulį iš naujos perspektyvos ir atrasti pasaulyje tai, kas jums patinka. Kai ką nors įsimylite, visada pastebite dalykus, kurie jums patinka. Tačiau mokydamiesi ko nors naujo, galėsite pamatyti tai kitoje šviesoje ir įvertinti gerus dalykus, apie kuriuos anksčiau net nežinojote.

Kaip prisiversti sapnuoti?
Kaip prisiversti sapnuoti?

Mankšta yra naudinga, ypač jei ji jums patinka

Daug žmonių, norinčių iš savo gyvenimo gauti daugiau, kaip įkvėpimo šaltinį renkasi “sveikatą ir fizinį pasirengimą”. Deja, fitneso pramonėje taip pat yra daug žmonių, kurie daugiausia dėmesio skiria tam, kad užsidirbtų pinigų iš žmonių nesaugumo, užuot padėję jiems pasitikėti savo kūnu. Mąstymo, kad turite atrodyti tam tikru būdu, kad būtumėte sveiki, problema yra ta, kad tai labai subjektyvi sąvoka. Nėra taip, kad egzistuoja vienas sveikatos tipas, kurio turėtų siekti visi žmonės. Visuomenės apsėdimas vienu konkrečiu sveikatos tipu lėmė visą krūvą nesveikų idealų, iš kurių daugelis niekada netaps realybe. Raktas į tai, kad jaustumėtės sveikesni, yra užsiimti veikla, kuri jums teikia malonumą ir dėl kurios tampate sveikesni. Geriausias būdas tai padaryti – sutelkti dėmesį į tai, kas jums teikia malonumą, pavyzdžiui, plaukimas ar šokiai, o ne stengtis būti tuo, kuo nesate, pavyzdžiui, kultūristu. Taip yra todėl, kad jei bandysite pakeisti tai, kas jums patinka, galiausiai jausitės nepatenkinti galutiniu rezultatu.

Ieškodami būdų, kaip aktyviai padėti kitiems, tapsite laimingesni

Jausitės taip, tarsi būtumėte “atlikę savo dalį” kaip žmogus, jei sugebėsite aktyviai keisti žmonių gyvenimus. Tai svarbu visose gyvenimo srityse, ne tik “socialinėje” veikloje. Padėdami kam nors išspręsti sunkiai sprendžiamą problemą, galėsite pamatyti, kaip jūsų veiksmai veikia pasaulį, ir jausitės gerai, kad padedate kitiems. Geriausias būdas rasti būdų, kaip aktyviai padėti kitiems, – ieškoti būdų, kaip galite atlikti darbą, kuris neatrodo kaip darbas. Kaip prisiversti sapnuoti? Pagalvokite apie tai, kas jus verčia gerai jaustis ir koks darbas jums patiktų, jei imtumėtės savanorio pareigų. Taip suprasite, kad padėti kitiems yra tai, kas jums gali patikti, ir tai privers jus įdėti tam tikrų pastangų.

Prieš imdamiesi kitos užduoties visada atsikvėpkite.

Viena iš svarbiausių svajonių dalių – atsikvėpti, kai jaučiatės prislėgti minties ką nors daryti. Tai viena dažniausių klaidų, kurias žmonės daro savo gyvenime – jie per daug nori iškart šokti prie kito dalyko, kurį nori atlikti. Tikslas – įkvėpti, žengti žingsnį atgal ir paklausti savęs, ar iš tikrųjų norite atlikti kitą užduotį iš savo sąrašo. Jei sugebėsite tai padaryti per daug nesijaudindami, būsite daug labiau patenkinti savo veiksmų rezultatais. Galiausiai svajoti reiškia išsiaiškinti, ką mėgstate daryti ir ką iš tikrųjų norėtumėte daryti. Tai nėra susiję su tuo, ką kiti žmonės nori, kad darytumėte, arba ką, kitų nuomone, turėtumėte daryti. Tai susiję su jumis. Tai apie tai, ką norėtumėte daryti ir kas jus daro laimingiausius.

Kaip prisiversti sapnuoti?

Gera žinia ta, kad jei nustatysite priežastis, dėl kurių dauguma žmonių atsisako mėgstamos veiklos, galėsite persikvalifikuoti, kad ji vėl taptų malonumu, o ne prievole. Taip yra todėl, kad daugumai žmonių tam tikra veikla nėra maloni sąmoningu lygmeniu. Tokia veikla yra tokia neįdomi, kad atrodo veikiau darbas nei malonumas. Jos yra beveik kaip bausmė už gyvenimą. Ir tai yra dar viena priežastis, kodėl taip mažai suaugusiųjų stengiasi užsiimti tuo, kas jiems patinka, – kol nesupranta, kad tai gali padaryti juos laimingesnius nei bet kas kitas jų gyvenime. Kaip prisiversti sapnuoti? Svarbiausia svajoti – suprasti savo smegenis ir rasti tai, kas jums tinka. Štai 10 patarimų, kaip priversti save svajoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *