Mėlynių gydymas ūkišku muilu

Author:

Mėlynių gydymas ūkišku muilu – Kaip naudoti ūkišką muilą mėlynėms gydyti – paprasčiausias ir veiksmingiausias būdas!

Visos mėlynės nėra vienodos. Jei jums pasitaiko nelaimė į tokią patekti, vargu ar viskas baigsis gerai. Ypač jei jas padarė girtas vaikinas antrą valandą nakties, o jūs vilkėjote struktūrišką vakarėlio suknelę, dėl kurios jūsų oda turi būti geriausios būklės, kad neatrodytumėte kaip laužas. Tačiau, kaip ir visais kitais gyvenimo atvejais, yra paprastų sprendimų, kurie neleis joms pasikartoti. Muilas! Mėlynių gydymas ūkišku muilu Su šiuo patogiu vadovu, kaip efektyviai ir saugiai gydyti mėlynes, nebereikia pintis, skalbti ir kartoti.

Mėlynių gydymas ūkišku muilu
Mėlynių gydymas ūkišku muilu

Kas yra mėlynė?

Mėlynė – tai trinties ar smūgio sukeltas odos nelygumas. Paprastai jos matomos odos paviršiuje, bet gali būti ir giliau. Kai kurios mėlynės turi iškilusį centrą dėl kūno spaudimo į jį. Mėlynės dažnai atsiranda atsitrenkus į žemę arba kietą paviršių, pavyzdžiui, stalo ar kėdės koją.

Kaip gydyti mėlynę – paprastas būdas

Jei jums atsirado mėlynė, neignoruokite jos. Vietoj to ant mėlynės užtepkite avižinių dribsnių sluoksnį, kad ji atlaisvintų pelėsį, o tada švelniai nuplaukite ją švelniu valikliu. Vietoj avižinių dribsnių kaip atpalaiduojamąją priemonę netgi galite pabandyti naudoti valgomąją sodą. Įsitikinkite, kad vieta yra švari ir sausa, kad spalva greičiau išnyktų. Jei pastebėjote, kad mėlynė jau įgauna nesveiką žalią atspalvį, galbūt vertėtų kreiptis į gydytoją. Mėlynių gydymas ūkišku muilu. Tačiau, jei ji nėra tokia rimta, taip pat galite išbandyti šiuos patarimus, kaip gydyti mėlynę namuose.

Mėlynių gydymas ūkišku muilu
Mėlynių gydymas ūkišku muilu

Ką daryti, jei jau turite čiurnos mėlynę?

Jei mėlynė jau yra ir svarstote, ką su ja daryti, paprasčiausia kreiptis į gydytoją. Tačiau jei nenorite eiti šiuo keliu ir norite gydyti mėlynę namuose, štai keletas nurodymų: Švelniai nuplaukite kulkšnį švaria skalbimo šluoste. Jei mėlynė yra ant kojos, įverkite koją į sunkius batus, pavyzdžiui, sportbačius ar bėgimo batelius. Tai sukels trintį į odą ir padidins mėlynę. Baigę šlapintis pasikeiskite batus, kad batai vis dar būtų ant kojų, bet likusi kūno dalis būtų švari. Užtepkite ant mėlynės avižinių dribsnių sluoksnį, kad ji nebūtų tokia akivaizdi. Naudokite švelnų valiklį. Venkite per stipriai šveisti mėlynę, nes tai gali dar labiau pakenkti. Palikite mėlynę ramybėje 24 valandas. Švariu skalbikliu švelniai nuplaukite ir nusausinkite kulkšnį. Jei mėlynė yra ant kojos, įverkite koją į sunkią avalynę, pavyzdžiui, sportbačius ar bėgimo batelius. Tai sukels trintį į odą ir padidins mėlynę. Baigę šlapintis pasikeiskite batus, kad batai vis dar būtų ant kojų, bet likusi kūno dalis būtų švari. Užtepkite ant mėlynės avižinių dribsnių sluoksnį, kad ji nebūtų tokia akivaizdi. Naudokite švelnų valiklį. Venkite per stipriai šveisti mėlynę, nes tai gali dar labiau pakenkti. Palikite mėlynę ramybėje 24 valandas. Švariu skalbikliu švelniai nuplaukite ir nusausinkite kulkšnį.

Mėlynių gydymas ūkišku muilu – Ką daryti, jei neturiu mėlynės?

Jei visada bėgiojote ar šokote su parašiutu be jokių incidentų ir jums lengvai neatsiranda mėlynių, nesijaudinkite – tikriausiai jums sekasi labai gerai. Bėgimas ir šuoliai parašiutu yra labai įtempta veikla, kuri nežymiai pažeidžia mūsų odą. Tiesą sakant, jei jas atliekate reguliariai ir avite tinkamus batus, tikriausiai net nepastebėsite, kad turite mėlynę. Jei bėgiodami nejaučiate jokio skausmo ar diskomforto, turėtumėte tai daryti tol, kol nepastebėsite jokių odos būklės pokyčių. Jei per daugelį metų visada įsiveldavote į muštynes ir gaudavote kovinių mėlynių, o mėlynių lengvai negaunate, nesijaudinkite – tikriausiai jums sekasi labai gerai. Įsivelti į muštynes yra natūrali augimo dalis. Jei kovodami nejaučiate jokio skausmo ar diskomforto, turėtumėte tai daryti tol, kol nepastebėsite jokių odos būklės pokyčių.

Ką daryti, jei ant mano kūno atsirado mėlynių?

Jei nuolat atsiranda mėlynių, galbūt laikas investuoti į treniruočių drabužius, kurie mažiau varžytų. Jei jums per 20 ar 30 metų ir vis dar dėvite standartinius drabužius, kuriuos nešiojote paauglystėje, ant kūno kartkartėmis gali atsirasti įbrėžimų ar mėlynių. Tokiu atveju stenkitės kuo labiau prisidengti. Mėlynių gydymas ūkišku muilu . Venkite grubių žaidimų ar įtemptų pratimų, dėl kurių atsiranda mėlynių. Jei susimušėte ir norite apsaugoti odą nuo dar vienos mėlynės, dėvėkite marškinėlius, kurie iš anksto skirti drėgmei sugerti. Jei jums per 20 ar 30 metų ir vis dar dėvite standartinius drabužius, kuriuos nešiojote paauglystėje, ant kūno kartkartėmis gali atsirasti įbrėžimų ar mėlynių. Tokiu atveju stenkitės kuo labiau prisidengti. Venkite grubių žaidimų ar įtemptų pratimų, dėl kurių atsiranda mėlynių. Jei susimušėte ir norite apsaugoti odą nuo dar vienos mėlynės, dėvėkite marškinėlius, kurie iš anksto skirti drėgmei sugerti.

Mėlynių gydymas ūkišku muilu

Mėlynės būna įvairių formų, tačiau jas galima gydyti vienodai, nesvarbu, kokia jų priežastis. Jų galima išvengti arba rūpinantis savimi ir pakankamai miegant, sveikai maitinantis ir saugiai bei atsakingai sportuojant, arba jas galima gydyti, jei mėlynės atsirado. Muilai yra švelnios putojančios valomosios priemonės, kurios puikiai tinka nedideliems odos sudirgimams gydyti. Mėlynių gydymas ūkišku muilu. Odą turėtumėte kasdien valyti švelniu muilu, kad ji būtų sveika ir pernelyg neišsausėtų bei nesiluptų. Jei ieškote daugiau informacijos, kaip gydyti mėlynes, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip gydyti smegenų sukrėtimą. Ar kada nors patyrėte mėlynę? Jei taip, kaip ją gydėte ir ar tai padėjo? Praneškite mums apie savo patirtį toliau esančiuose komentaruose!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *